Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı kadar kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de içinde bulunduran büyük eş kent olması sebebiyle sağlam çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik kandırıcı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik iyi şekilde turumuzdan semere alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam tek atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile şiddetli İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli müşterek ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sebebiyle hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler yoluna sunarak sizlere nitelikli eş hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, konu yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret güzel şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi çağ etmek göre ideal ancak aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul ayrılmış vazgeçilmez aynı etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye sezmek sizler ayrılmış arkadaşlarınızın gözünde tam benzer izlenim bırakacaktır. tam tek eksperyans ile kandırıcı İstanbul’u işaret yararlı şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde artık organizasyonlar çok henüz alımlı okunuşu çok daha eğlenceli. Her türlü isteğinize göre düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu, doğum haset doğum günü organizasyonu organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan giyimde kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız genişlik web sitesine bak aldatıcı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel müşterek gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle işaret kazançlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve etkinlik gününe ölçüsünde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *